До запорізької лікарні завітали представники іспанської організації

23.09.2022

До запорізької лікарні завітали представники іспанської організації

Зокрема обговорили питання надання паліативної допомоги пацієнтам з числа мешканців міста Запоріжжя та внутрішньо переміщених осіб, які прибули з територій, де тривають активні дії або які перебувають у тимчасовій окупації. Це переважно літні люди, які залишилися без підтримки рідних і постраждали внаслідок воєнних дій.

Особливу увагу приділили наданню психологічної допомоги медичним працівникам, які безпосередньо працюють з такими пацієнтами. Адже саме вони через специфіку професії знаходяться у групі підвищеного ризику і відповідно мають високий ризик вигоряння.

Паліативна допомога передбачена для пацієнтів із серйозними хворобами й націлена на поліпшення їх симптомів. У КНП «Міська лікарня № 4» для них відведено 10 ліжко-місць у терапевтичному відділенні. Наразі на обліку у медзакладі перебувають восьмеро таких пацієнтів.

Зазначимо, влітку був підписаний меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між міською владою та Асоціацією «Medicos del Mundo». Його мета – взаємодія у рамках виконання програми «Надання гуманітарної допомоги на різних рівнях охорони здоров’я, а також населенню, що постраждало від військових дій в Україні».

Серед пріоритетних напрямків роботи – допомога вимушеним переселенцям, ліквідація наслідків надзвичайних і кризових ситуацій, зокрема забезпечення доступу до медичних послуг для вразливих груп населення.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости

Загальні втрати ворога зростаютьЗагальні втрати ворога зростають27.09.2023


У Запоріжжі п’яний водій, якого позбавили прав, влетів в металеве огородження — фото26.09.2023


У запорізьких ЦНАПах з'явилися довгоочікувані послуги з реєстрації місця проживанняУ запорізьких ЦНАПах з'явилися довгоочікувані послуги з реєстрації місця проживання26.09.2023


В результаті російської агресії на Запоріжжі зруйновано близько 7 тисяч будівельВ результаті російської агресії на Запоріжжі зруйновано близько 7 тисяч будівель26.09.2023


Про роботу комунального громадського транспорту 27 вересня
Про роботу комунального громадського транспорту 27 вересня 26.09.2023


У Запоріжжі провели кулінарний майстер-клас для літніх людей26.09.2023


На тимчасово окупованій частині Запорізької області фсб зачищає людей колаборанта-пропагандиста роговаНа тимчасово окупованій частині Запорізької області фсб зачищає людей колаборанта-пропагандиста рогова26.09.2023


У Запоріжжі засуджено псевдопосадовця «військово-цивільної адміністрації міста Молочанськ»26.09.2023


На Запоріжжі поліцейські задокументували наслідки збройних атак окупантів (Фото)26.09.2023


Комунальники Запоріжжя придбають дві прибиральні машини за 20,9 мільйона гривеньКомунальники Запоріжжя придбають дві прибиральні машини за 20,9 мільйона гривень26.09.2023


Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в