Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты

Предложения и замечания отправляйте на наш адрес

ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Запоріжжя на всесвітньому телемарафоні

Запоріжжя на всесвітньому телемарафоні

Співак і композитор Анатолій Сердюк представляв Запоріжжя на пісенному телемарафоні «Пісня об’єднує нас», який відбувся в столиці України з 29 березня до 2 квітня 2012 року і транслювався на 155 країн світу. Організатори марафону Національна телекомпанія України та Національний університет культури і мистецтв установили світовий рекорд тривалості безперервного звучання національної пісні в прямому ефірі – 110 (!) годин.  Процес ретельно фіксувався суддями з Великобританії, після певних юридичних процедур досягнення буде занесено до книги рекордів Гінеса.

У пісенному дійстві взяли участь близько 400 виконавців різних стилів і напрямків. Вимоги до учасників були такі: співати наживо, винятково українською мовою, виконувати оригінальні авторські пісні (крім народних колективів), протяжність пісні мала бути не меньше двох хвилин, паузи між піснями – не більше 15 секунд. Телемарафон транслювався в телеефірі УТ-1, в Інтернеті, на телеканалі say.tv, а за кордоном ще й у цифровому мовленні Першого Національного телеканалу.

Анатолій Сердюк не тільки допоміг Україні потрапити до книги рекордів, а й сам встановив рекорд  серед учасників марафону по кількості виконаних творів і протяжності виступу: він співав 11 пісень протягом 40 хвилин. Наш земляк вкотре підтвердив реноме співця рідного краю: на весь світ пролунали його добре відомі запоріжцям пісні «Хортиця», «Козаченьки», «На Бабурці», «Краю мій рідний», «Пісня гуляйпільських весіль», «Неподільна булава», «Ми – один народ» та інші на вірші запорізьких поетів.

Національна телекомпанія України протягом року буде демонструвати виступи учасників телемарафону в ефірі Першого Національного каналу. Шанувальники української пісні можуть також переписати відеофайли цього дійства із сайту Першого Національного телеканалу 1tv.com.ua.

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в