Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты

Предложения и замечания отправляйте на наш адрес

ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Концерт Muse у Києві: фанати погрожують бойкотом через високу ціну квитків

Концерт Muse у Києві: фанати погрожують бойкотом через високу ціну квитків

24-го травня гурт Muse має виступити Києві. Втім, концерт може бути зірвано через високу ціну квитків.

Як повідомили Antigorod.com представники українського фанклубу Muse, вони вже звертали увагу організаторів на занадто високі ціни, втім у відповідь отримали лише зневагу.

«Ціни на концерт Muse починаються від 500 грн в сектори, а у фан-зону перевищують 1000 грн, що для більшості фанатів виявилось нереальним.», — обурено заявляють представники фанів. — «В Європі та інших країнах світу, ціна на квитки Muse зазвичай не перевищує 60 євро, саме тому гурт завжди славився демократичними цінами... До тих пір, поки вони не зіткнулися з українськими організаторами.»

Втім, шанувальники гурту мобілізувалися і «натхненні тематикою останнього альбому своїх кумирів "The Resistance"» (укр. Протистояння) вирішили боротись.

За прилад було взято досвід ізраїльських фанів Metallica: в березні 2010 року, в Тель-Авіві, шанувальники гурту погрожували організаторам бойкотом концерту через Facebook.

В першу чергу Muse-івці зв`язались з організаторами (концертне агентство «Мельница Интернешнл»), які вислухали всі вимоги, але на йти на поступки бажання не виявили.

«В офіційній заяві організаторів медіа прослідкувалась неприхована зневага до протестуючих, що ще більше обурило фанатів. Згодом почали з'являтись некомпетентні статті, які викривляли ідею протесту. Таким чином розпочалась інформаційна війна між сторонами.», — заявляють фанати.

Наразі фанати намагаються привернути увагу через ЗМІ та соціальні мережі, де вже створено відповідні групи, та підготовлено відео звернення до менеджменту Muse.

Продаж квитків на концерт Muse у Києві розпочинається в понеділок, 7-го березня.

Автор: VooDoo

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в