Відкриття симфонічного сезону. Концерти

Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183

12 октября, среда
17:00

Музика — душа миру та запорука Перемоги!

Попри всі удари долі та випробування часу, академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії відкриває 66-й симфонічний сезон.

За диригентським пультом — лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова.

23 та 24 вересня о 17.00 колектив підготував твори всесвітньо відомого класика чеської музики Антоніна Дворжака. Симфонія № 7 — твір, який уособлює патріотичне прагнення композитора донести світу красу та героїчне минуле своєї Батьківщини.

«Мрію створити симфонію, що схвилює світ. Мій девіз: Бог, Любов, Батьківщина», — казав майстер та втілив у життя це гасло в чотирьох частинах свого знаменитого твору.

Особливого національного шарму програмі додасть сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського українського композитора зі світовим ім'ям – заслуженого діяча мистецтв України Юрія Шевченка. Він автор численних симфонічних, камерних творів, музики до кінострічок.

«Запорожець за Дунаєм» є найулюбленішим, справді народним, ототожненням і уособленням патріотизму, волелюбства та любові до своєї країни українського народу для всього світового українства.

Запрошуємо всіх на справжнє свято Музики – відкриття 66-го симфонічного сезону.

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану.


Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в