Присвята Шуману. Концерти

Запорізька обласна філармонія
пр. Соборний, 183

25 октября, пятница
17:00

Музика має бути максимально вільною та сповненою фантазії - вважав Роберт Шуман  і тому не боявся експериментувати, пробувати нові форми й засоби вираження.

Запорізька обласна філармонія підготувала 24 травня справжнім поціновувачам елегантної класики прем’єру концертної програма «Присвята Шуману», створеної під орудою музичного керівника, лауреата міжнародних конкурсів Оксани Гопки.

Роберт Шуман увійшов до історії музики як один з найсміливіших новаторів, який розширив межі і засоби музичної мови та прагнув тісно поєднати музику з літературою та поезією. В концертній програмі прозвучать визнані вокальні та фортепіанні цикли Шумана. Меломанів зацікавить музика, написана на межі вокального циклу та моноопери на автобіографічні вірші шотландської королеви Марії Стюарт. Казковими образами, навіяними дійсністю і сновидіннями автора, наповнені різнохарактерні твори в альбомі «Фантастичні п’єси». В один із самих щасливих, радісних і плідних періодів свого життя, в рік одруження, композитор написав вокальний цикл «Любов і життя жінки».


Афиша Запорожья
Добавить афишу
Полезные ссылки
Мы рекомендуем
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |