Затримано двох запоріжан, яких підозрюють у нападі на прикордонника під час втечі за кордон

28.05.2024

Затримано двох запоріжан, яких підозрюють у нападі на прикордонника під час втечі за кордон

Двох жителів Запоріжжя підозрюють в нападі на українського прикордонника. Він намагався їх зупинити на Закарпатті під час спроби втечі за кордон.

Як повідомило видання “Локатор-Медіа”, інцидент трапився днями у Рахівському районі на Закарпатті на ділянці відділу прикордонної служби «Ділове». Там спрацювали сигнальні міни біля кордону. Прикордонний наряд зреагував на сигнал та виявив там двох чоловіків.

Один з прикордонників двічі вистрілив у повітря, аби спинити чоловіків. Але ті напали на нього, відібрали пістолет та вдалися до втечі. Чоловіки вистрілили в нього 5 разів та втекли в напрямку сусідньої Румунії, де згодом румунським прикордонникам й вдалося їх затримати.

Журналіст Віталій Глагола повідомив, що затриманими виявилися жителі Запоріжжя — 35 – річний Андрій Боярко та 30- річний Роман Нежижим.

За його інформацію, щодо затриманих готують матеріали для екстрадиції з Румунії.

Нагадаємо, на Запоріжжі у результаті аварії постраждали малолітні водії мотоциклів, віком 12 та 13 років, а також їхня ровесниця-пасажирка. Всі троє отримали травми і були госпіталізовані.

Источник: forpost.media


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |