
Запоріжжя – одне з провідних міст у розробленні і впровадженні енергетичного менеджменту12.12.2023 ![]() Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив: - Наше місто є одним з 350-ти міст-учасників «Угоди мерів щодо клімату і енергії» та системно працює над впровадженням енергоефективних заходів. Так завдяки співпраці з міжнародними партнерами ми реалізували у Запоріжжі низку важливих проєктів з термомодернізації. Також задля підвищення енергоефективності ми ще й активно взаємодіємо на місцях. Зокрема сьогодні підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво у сферах енергоефективності та відновлювальної енергетики з нашими університетами та громадськими організаціями. Разом працюватимемо над розбудовою європейського енергетичного майбутнього нашого міста. Джерело: zp.gov.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів