Загарбники розсіляють солдатів у квартири жителів Енергодару

03.12.2023

Загарбники розсіляють солдатів у квартири жителів Енергодару

У тимчасово захопленому Енергодарі (Запорізька область) відбувається розселення військових зс рф у квартирах місцевих мешканців.

Більшість місцевого населення не підтримало окупацію й виїхало з міста, тому наразі в Енергодарі більшість квартир порожні й “підлягають націоналізації”. Такі квартири росіяни облікують й передають у користування колаборантам, військовим та їх родинам.

Наразі у місті триває розселення нової партії окупантів, які займають квартири українців, адже у рф не існує такого поняття як “приватна власність” й культури поваги до неї.

Центр національного спротиву закликає місцеве населення передавати інформацію про колаборантів, які допомагають заселяти помешкання українців росіянами, у наш Спротив.Бот.

Нагадаємо, нещодавно СБУ затримала «крота» фсб, який працював у Запорізькій облдержадміністрації. Щоб отримати таємні відомості, він намагався використати свій доступ до серверів держустанови.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в