Вирок кримчанину-зраднику оголосили у Запоріжжі

15.07.2024

Вирок кримчанину-зраднику оголосили у Запоріжжі

Реальний термін ув’язнення отримав ще один зрадник, який воював проти України у лавах окупаційних військ рф. Зловмисник потрапив у полон українських захисників під час наступальної операції сил оборони України під Роботіним Пологівського району.

Розглянувши матеріали української спецслужби, суд визнав докази належними та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.

Засудженим є мешканець АР Крим, який у листопаді  2022 року уклав контракт на проходження військової служби та приєднався до однієї з бригад морської піхоти вмф рф. Там його зарахували на посаду стрілка мотострілкового батальйону країни-агресора, видали автомат Калашникова та боєприпаси до нього.

У серпні 2023 року він під керівництвом російських командирів був відправлений на Запорізький напрямок для стримування наступу сил оборони України. На передовій зрадник будував фортифікаційні укріплення росіян та брав безпосередню участь у бойових діях проти Збройних сил України, а також здійснював евакуацію поранених військових рф.

«На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану)», — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області.

Источник: forpost.media


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |