
У запорізькій лікарні відсторонили керівників двох відділень, пацієнти яких поскаржилися на закупівлю ліків власним коштом06.11.2023 ![]() Завідувачів двох відділень Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги Запорізької міської ради відсторонено на час службового розслідування. Мова про завідувачів відділення ранньої реабілітації, а також ортопедо-травматологічного відділення. Такі рішення були прийняті за підсумками моніторингового візиту першого заступника міністра Сергія Дуброва до медзакладів Запорізької області. Про це повідомляє МОЗ. Джерело: panoptikon.org |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів