У запорізькій лікарні відсторонили керівників двох відділень, пацієнти яких поскаржилися на закупівлю ліків власним коштом

06.11.2023

У запорізькій лікарні відсторонили керівників двох відділень, пацієнти яких поскаржилися на закупівлю ліків власним коштом

Завідувачів двох відділень Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги Запорізької міської ради відсторонено на час службового розслідування. Мова про завідувачів відділення ранньої реабілітації, а також ортопедо-травматологічного відділення.

Такі рішення були прийняті за підсумками моніторингового візиту першого заступника міністра Сергія Дуброва до медзакладів Запорізької області. Про це повідомляє МОЗ.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |