У Запоріжжі продовжують перевіряти «Пункти Незламності»

24.01.2023

У Запоріжжі продовжують перевіряти «Пункти Незламності»

Цього разу комісія перевірила діяльність «Пункту Незламності» на базі 85-ї гімназії у Заводському районі. Інспекцію розпочали з кімнати матері і дитини. Вона обладнана усім необхідним – ліжком для відпочинку, пеленальним столиком, гігієною для малюка. Також є медпрепарати для надання першої медичної допомоги. Крім того, під час надзвичайної ситуації до пункту негайно прибувають медичні та соціальні працівники.

На випадок повітряної тривоги у закладі є укриття із запасами питної води та ковдрами. Гімназію обладнано автономною котельнею, яка працює на вугіллі. Під час відключень світла працює генератор. Крім того, для обігріву є печі та запас дров.

- Ці пункти обладнано, щоб мешканці могли тут отримати першу допомогу – від підзарядки гаджетів до медичної допомоги. Тут можна і розігріти їжу, обігрітись чаєм, кавою. Запаси завжди є у повному обсязі, наявні буржуйки, є великі запаси дров, людям завжди допомагають. Цей пункт незламності повністю підготовлено для допомоги людям, - розповів радник міського голови Запоріжжя Олександр Харченко.

Зараз «Пункт Незламності» працює у звичайному режимі. Мешканці навколишніх будинків приходять, коли немає світла, щоб підзарядити гаджети або випити чаю. За необхідності заклад зможе вмістити одночасно до 120 осіб.

Наразі більшість Пунктів Незламності Запоріжжя вже перевірили. Виявлені недоліки були незначними, їх одразу усунули. Перевірка міських «Пунктів Незламності» триватиме, аби переконатися, що запоріжцям у них буде безпечно та комфортно.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в