У Запоріжжі прибрали чергову незаконну споруду

28.11.2023

У Запоріжжі прибрали чергову незаконну споруду

За інформацією департаменту муніципального управління міськради, згідно з рішенням виконавчого комітету було демонтовано незаконний гараж, який насправді працював, як пункт прийому вторинної сировини та наливайка.

Біля цієї споруди щоденно відбувалося скупчення осіб з низьким рівнем соціальної відповідальності, які зловживали спиртними напоями та захаращували прилеглу територію сміттям.

Спільними силами КП «Муніципальна варта», департаменту муніципального управління й департаменту правового забезпечення міськради, Інспекції з благоустрою, поліції та Дніпровської райадміністрації гараж було демонтовано.

Нагадаємо, в усіх районах Запоріжжя постійно проводяться перевірки на законність діяльності пунктів прийому вторинної сировини. Інспектори «Муніципальної варти» перевіряють тимчасові споруди на законність розміщення під час патрулювання, відпрацювання скарг, заяв та звернень громадян.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |