У Запоріжжі мандаринка та лебідь вивели малечу на прогулянку (ФОТО)

31.05.2022


			У Запоріжжі мандаринка та лебідь вивели малечу на прогулянку (ФОТО)

У Центральному парку культури й відпочинку «Дубовий гай» відвідувачі помітили пташенят, яких Лебідь вивела на прогулянку. Відповідні світлини опублікувала Tanya Sheptitskaya у групі Птахи Запоріжжя та області.

В цьому люди бачать гарний знак.

Джерело: subbota.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |