У Вільнянську в останню путь провели 25-річного Героя, який загинув у бою проти росіян

21.05.2024

У Вільнянську в останню путь провели 25-річного Героя, який загинув у бою проти росіян

У цю неділю у Вільнянську провели в останню путь захисника Олексія Легкоступа, який боронив кордони України та мужньо загинув 7 листопада 2023 року.Легкоступ Олексій Ігорович народився 13 березня 1998 року народження у місті Вільнянську. Закінчив 11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Вчителі згадують, що Олексій був вихованим, спокійним та гарним учнем. Після закінчення школи, пішов навчатися до Вільнянського професійного ліцею за спеціальністю «автослюсар».

У травні 2021 року Олексій Легкоступ був призваний на військову службу за контрактом, яку проходив у військовій частині А1302, в 9 механізованій роті 3 механізованого батальйону.

«7 листопада 2023 року солдат Олексій Ігорович Легкоступ під час ведення бойових дій зник безвісті у населеному пункті Кліщіївка Донецької області. У травні 2024 року тіло захисника було знайдено», — повідомили у Вільнянській міській раді…

Олексій був гарною, життєрадісною людиною, яка будувала багато планів на майбутнє. Та не судилося… Олексій не встиг створити родину, відчути радість та повноту життя. Сина втратила мати – Людмила Анатоліївна, брата — Володимир.

Мешканці громади утворили живий коридор для прощання з Легкоступом Олексієм. Колеги, рідні та близькі прийшли на молитовну панахиду по загиблому, провести його в останній путь, та віддати шану захиснику!

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |