Тривають рейди проти стихійної торгівлі

20.06.2024

Тривають рейди проти стихійної торгівлі

Інспектори КП «Муніципальна варта» регулярно проводять перевірки дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою. Особливу увагу приділяють стихійній торгівлі. Рейди місцями несанкціонованого продажу проводять регулярно і в усіх районах міста.

Чергова перевірка відбулась сьогодні по вулиці Щасливій. Тут виявили більше 10 точок стихійної торгівлі. З продавцями провели профілактичні бесіди. Після цього люди припинили торгову діяльність. Ще на 2-х підприємців склали адмінпротоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів).

Сума штрафів за цією статтею варіюється на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів, це 340 грн – 1360 грн; на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів, тобто в межах 850 грн -1700 грн. Розмір стягнення визначає адміністративна комісія.

Підприємцям нагадують, що у Запоріжжі існує чимало місць на офіційних ринках для торгівлі, які надають їм можливість розвивати бізнес законно та безпечно. А ось містян застерігають від купівлі продуктів на стихійних ринках, бо вони можуть загрожувати життю та здоров’ю людини.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |