Розпочинається підготовка до нового навчального року

21.05.2024

Розпочинається підготовка до нового навчального року

Представники Лівобережного відділу освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради провели нараду з керівниками закладів освіти Шевченківського району щодо підготовки мережі до нового навчального року.

Серед головних питань – створення безпечних умов, підготовка до переходу на змішаний формат навчання, зменшення контингенту учнів та, відповідно, розробка нових підходів до організації навчання.

- Вже третій рік триває війна, і у зв’язку з цим відбуваються трансформаційні процеси в системі освіти. Ми фіксуємо зменшення учнівського контингенту. Разом з тим Міністерство освіти нам диктує умови, що в класах повинно бути від 28 та більше дітей. Такий підхід враховано також і у формулі розрахунку державної субвенції на галузь освіти. Обговорюємо можливі варіанти вирішення цього питання, які б враховували наявні можливості та ресурси, - зазначила головний спеціаліст Лівобережного відділу освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Наталя Перепелиця.

Ще одне важливе питання – перехід з 1 вересня до змішаної форми навчання для всіх загальноосвітніх закладів. Організація навчання залежить від функціоналу укриттів. Наразі керівники навчальних закладів отримали завдання відпрацювати формування кабінетної системи в укриттях, а це облаштування перегородок, належна якість інтернет-покриття, а також алгоритми запровадження змішаного формату для кожного конкретного закладу.

Крім цього, на нараді були обговорені інші актуальні питання, що стосуються організації навчального процесу. Всі учасники заходу висловили готовність спільно працювати над покращенням якості освіти та забезпеченням безпеки учасників учбового процесу.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |