путін заявив, що Азовське море тепер — російське: що це означає?

09.12.2023

путін заявив, що Азовське море тепер — російське: що це означає?

Російський диктатор володимир путін заявив, що Азовське море тепер «вважатиметься внутрішнім для російської федерації» після так званого «приєднання нових територій».

Ця заява виглядає нелогічною та безпідставною, проте враховуючи ігнорування країною-агресором норм міжнародного права, виникають серйозні питання.

Журналісти «Еспресо» поспілкувалися з цього приводу з заступник голови Бердянської районної ради Віктором Дудукаловим:

«Минулого року, на початку повномасштабної війни, лунали тези про внутрішнє море. Їхня риторика звучала так: «Ми маємо ще одне внутрішнє море». Це вказує не просто на тимчасове захоплення частини Донецької та Запорізької областей, а й всього моря.

Мені здається, що причина їхнього бажання мати контроль над цим морем полягає в його використанні. Наприклад, Бердянський порт, який окупанти активно використовують для транспортування викраденого майна, збіжжя тощо через порти та для забезпечення логістичної підтримки для продовження війни.

Їхня мантра полягає у звільненні територій і війні проти НАТО. Тому все, що їх цікавить, використовується виключно для ведення війни. Коли мова йде про дотримання міжнародних правил, слова «росія» та «міжнародні правила» — це антоніми. Їх треба виключити з усіх міжнародних організацій, оскільки вони не дотримуються жодних правил», — пояснює Віктор Дудукалов.»

Нагадаємо, на березі Азовського моря російські війська розпочали рити окопи.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в