Про роботу електротранспорту у Запоріжжі

27.02.2022

Про роботу електротранспорту у Запоріжжі

За інформацією управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, у зв`язку з обмеженням руху транспортних засобів за автобусними міськими маршрутами загального користування наразі опрацьовується питання щодо перевезення пасажирів у напрямках Шевченківського та Хортицького районів міста чотирма тролейбусами з автономним ходом (по два тролейбуси у кожному напрямку).

До Шевченківського району міста тролейбус з автономним ходом прямуватиме:

у прямому напрямку: 4-й Південний мкрн. – пр. Соборний – вул. Українська - вул. Стефанова (повз Уральських казарм) – вул. Іванова – вул. Чарівна – вул. Бочарова – вул. Полякова;

у зворотному напрямку: вул. Полякова – вул. Чарівна – вул. Іванова – вул. Стефанова (повз Уральських казарм) – вул. Українська – пр. Соборний – 4-й Південний мкрн.

До Хортицького району міста тролейбус з автономним ходом прямуватиме:

у прямому напрямку: Вокзал Запоріжжя-І – по пр. Соборному до пл. Поляка – вул. Тюленіна – по о. Хортиця до пр. Інженера Преображенського – пр. Ювілейний – Магазин меблів ;

у зворотному напрямку Магазин меблів – пр. Ювілейний – пр. Інженера Преображенського – по о. Хортиця до вул. Сергія Тюленіна – вул. Перемоги – бул. Шевченка – пр.Соборний – Вокзал Запоріжжя-І

Тролейбуси на електричному ходу працюватимуть від пл. Запорізькій у напрямках Космічного та Південного районів міста.

Трамваї будуть здійснювати перевезення пасажирів за власними затвердженими маршрутами та відповідно до встановленого розкладу руху.

Максимальна кількість зазначеного транспорту буде задіяна у пікові години.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |