На деокупованих територіях знайшли понад 100 катівень: Запорізька область посідає третє місце

08.12.2023

На деокупованих територіях знайшли понад 100 катівень: Запорізька область посідає третє місце

Росіяни продовжують політику знищення українців на тимчасово окупованих територіях, створюючи для цього нові катівні. Лише на визволених територіях було виявлено 104 місць для катувань.

Про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін під час міжнародної конференції з прав людини «Свобода або страх», повідомляється на сайті Офісу генерального прокурора.

На всіх звільнених територіях виявлено катівні та місця незаконного утримання. Це 104 катівні у 8 областях України. Найбільша кількість катівень виявлена в Харківській області — 25, Запорізькій — 18, Херсонській — 11, та Донецькій — 10, а також 19 на території російської федерації.

«90% полонених та утримуваних піддаються тортурам або тому чи іншому виду насильства — фізичного чи психологічного. Катування в росії — не «ексцес виконавця». Це спланована державна політика», — зазначив Андрій Костін.

Нагадаємо, у 2022 році російські терористи тимчасово захопили найбільшу в Європі АЕС — Запорізьку А атомну електростанцію. Об’єкт перетворився на справжню ядерну в’язницю та катівню. Організація Ruth Hounds, яка фіксує воєнні злочини російської армії в Україні, зібрала свідчення постраждалих.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в