На частину ТОТ Запорізької області продовжують прибувати військові рф

07.07.2023

На частину ТОТ Запорізької області продовжують прибувати військові рф

До тимчасово окупованого Токмака продовжують прибувати російські військові. Така сама ситуація відбувається у Молочанську, який знаходиться неподалік.

Про це журналістам «Новини. Приазов’я» розповів начальник міської військової адміністрації Олександр Чуб.

На частині тимчасово окупованої території Запорізької області окупанти ходять по вулицях у пошуках житла.

«Військові (російські – ред.) в місті є і вони приїжджають. Є інформація, що в мікрорайон Калініна приїжджають вантажівки, ходять російські солдати по вулицях, шукають собі житло самі. У Молочанськ приїхали нові військові», — розповідає Чуб.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |