У Запорізькій області окупанти представили "програму" з розкрадання українських підприємств

16.08.2023

У Запорізькій області окупаційна адміністрація представила "програму розвитку регіону", хоча фактично йдеться про захоплення і розкрадання українських підприємств.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Так, програму презентував гауляйтер тимчасово окупованих територій регіону Євгеній Балицький, в основі якої є "державно-приватне партнерство".

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |