
Армія РФ завдала ударів по залізниці у двох регіонах України: у Запоріжжі загиблий25.06.2026 ![]() Сьогодні, 25 червня, російські війська атакували об’єкти залізничної інфраструктури у Запоріжжі та Сумській області. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Перцовський. За його словами, внаслідок атак було пошкоджено локомотиви. Завдяки своєчасній евакуації вдалося вивести у безпечне місце дві локомотивні бригади, що допомогло уникнути жертв під час двох ударів. Однак один із обстрілів у місті Запоріжжі закінчився трагедією. Машиніст встиг сховатись у безпечному місці, тоді як його помічник, що знаходився у задній кабіні локомотива, загинув. В «Укрзалізниці» зазначили, що російські війська продовжують цілеспрямовано завдавати ударів по залізничній інфраструктурі та рухомому складу. Як ми писали, військові РФ вгатили по автостоянці у Запоріжжі. Пожежу на автостоянці видно з усього міста. Також сьогодні, 25 червня, військові РФ вдарили по АЗС у Запоріжжі. Виникла пожежа. Унаслідок російської атаки є пошкодження, обгоріли резервуари для палива. Над спальним районом міста здійнявся дим. Джерело: forpost.media |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів