У Запоріжжі з висоти 4 поверху в шахту ліфта впали троє людей. Фото

20.08.2023

У Запоріжжі з висоти 4 поверху в шахту ліфта впали троє людей. Фото

Сьогодні, 19 серпня, в новобудові одного із районів міста Запоріжжя під час монтажних робіт в шахті ліфта з висоти четвертого поверху впали троє працівників.

Як повідомляє пресгрупа ДСНС у Запорізькій області, рятувальники спільно з співробітниками аварійно-рятувальної служби «Кобра» дістали постраждалих із ліфтової шахти та передали медикам.

«Одному чоловікові лікарі на місці проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, він помер. Двох травмованих каретами швидкої госпіталізували до медичного закладу», — йдеться у повідомленні.

За фактом події поліція почала розслідування.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |