На Бердянському напрямку українські військові знищили черговий «Зоопарк-1» — відео

19.08.2023

На телеграм-каналі «Оперативний ЗСУ» з’явилося відео, як майстерно українські військові знищують РЛС «Зоопарк-1», який здатний одночасно виявляти до 70 ворожих позицій за хвилину та передавати їх координати протягом 20 секунд після залпу, часто ще до падіння снарядів.

Батарея управління та артилерійської розвідки морпіхів ЗСУ, за допомогою безпілотника Shark, помітила РЛС «Зоопарк-1» на полях у Запорізькій області. Оператори дрона простежили за технікою окупантів до її нової позиції на околиці лісопосадки, а потім передали координати артилеристам. Ті завдали точкового удару та знищили станцію. Судячи з відео, після вибуху снаряда, «Зоопарк» спалахнув і вийшов з ладу.

Нагадаємо, 17 серпня було знищено ворожий Ка-52 в районі Роботине на Запоріжжі.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |