Запорізький проєкт реалізують на загальноукраїнському рівні

20.06.2024

Запорізький проєкт реалізують на загальноукраїнському рівні

З 2016 року у Запоріжжі реалізується міський проєкт «Управлінська кадрова сотня». Його мета – підготовка кадрового резерву для керівного складу шкіл, дитячих садків, позашкільних навчальних закладів міста. Педагоги, які беруть участь у проєкті, отримують необхідні для керівної роботи додаткові знання, навички, розробляють інноваційні проєкти у сфері керівництва освітою.

Сьогодні відбулось підбиття підсумків реалізації проєкту у навчальному році 2023-2024 років. Було презентовано десять інноваційних управлінських проєктів, розроблених педагогами запорізьких шкіл, дошкільних навчальних закладів. Вони стосувалися, зокрема, підвищення рівня підготовки вчителів початкових класів, впровадження цифрових технологій у навчальних закладах, надолуження освітніх втрат дітей, які виїхали з міста та навчаються дистанційно.

Серед запрошених на захід були секретар міської ради Регіна Харченко, заступник міського голови Сергій Білов, директор департаменту освіти і науки міської ради Юлія Погребняк, депутати міської ради.

- Хочу подякувати всім присутнім. У складних сучасних умовах ви знаходите можливість дбати про дітей, про їхнє майбутнє. Ви продовжуєте вчитися, робите все можливе для того, щоб ставати більш професійними. Ви думаєте про те, які нові проєкти, заходи, методики можна впровадити. І впроваджуєте їх у своїй роботі, - сказала Регіна Харченко.

За час своєї роботи міський проєкт «Управлінська кадрова сотня» приніс конкретні результати. Достатньо сказати, що за цей час понад 60 учасників проєкту були призначені керівниками міських навчальних закладів.

Запорізький досвід проєкту «Управлінська кадрова сотня» зацікавив віце-прем’єр-міністра України Михайла Федорова, міністра освіти і науки України Оксена Лісового. Директор департаменту освіти і науки міської ради Юлія Погребняк повідомила, що вже цього року його планують розпочати впроваджувати на загальноукраїнському рівні. Це буде «Управлінська кадрова тисяча».

- Запорізький проєкт «Управлінська кадрова сотня» є унікальним для України. Дуже добре, що його планують впроваджувати на загальноукраїнському рівні, адже буде реалізований всеукраїнський проєкт, - зазначила Регіна Харченко.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |