Запорізькі спортсмени продовжують успішні виступи

27.11.2022

Запорізькі спортсмени продовжують успішні виступи

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Юні запорізькі спортсмени знову і знову продовжують демонструвати всій Україні козацьку жагу до Перемоги, успішно представляючи наше місто на загальноукраїнських змаганнях.

На початку цього тижня у Києві відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР зі спортивної гімнастики. Чудовий виступ та чудовий результат в цих змаганнях продемонстрував наш земляк, вихованець запорізької міської ДЮСШ №1 Тимофій Борю, який виборов бронзову медаль у багатоборстві серед юнаків. Пишаємося Тимофієм та дякуємо його тренерам Олегу Стоєву та Станіславу Бурбелі.

А трохи раніше, в середині листопада, на 14-му Чемпіонаті України з ушу (таолу), що пройшов у Броварах, у складі команди Запорізької області дуже круто виступили 8 вихованців міської ДЮСШ №10, здобувши 7 золотих, 5 срібних та 4 бронзові нагороди! Просто неймовірний результат! Величезна повага спортсменам та щира вдячність тренерам Максиму Морозу, Наталії Храмовій, Володимиру Пестову, Георгію Животоку.

Дякуємо усім, хто раз за разом доводить, що Запоріжжя – місто переможців, місто воїнів, місто чемпіонів.

Пишаємося! Нових перемог!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в