Запоріжжя увійшло до переліку регіонів з найбільшою кількістю боржників по аліментах

29.07.2025

Запоріжжя увійшло до переліку регіонів з найбільшою кількістю боржників по аліментах

Станом на середину липня 2025 року у Запорізькій області зафіксовано 9866 проваджень через несплату аліментів. Це на 5,6% більше, ніж торік. У серпні минулого року таких справ було 9343.

Про це повідомляє Опендатабот.

Запорізький регіон увійшов до десятки областей з найбільшою кількістю аліментних боржників, хоча й поступається Дніпропетровщині (понад 26 тисяч проваджень), Одещині (13516), Харківщині (13011), Донеччині (11680) та Київщині (11050).

Запоріжжя займає 6 місце в рейтингу боржників.

Боржники по аліментах

Загалом по країні у Єдиному реєстрі боржників — понад 187 тисяч проваджень, і ця цифра продовжує зростати: лише за час повномасштабної війни їх побільшало на 23 тисячі.

91% боржників — чоловіки, жінки фігурують лише у 9% справ. Утім рекордсменкою стала саме жінка з Київської області — проти неї відкрито 8 справ.

Найбільше не платять аліменти українці віком від 25 до 45 років — саме на цю вікову групу припадає 86% проваджень.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |