Запоріжжя співпрацюватиме з «Лікарями світу»

23.06.2022

Запоріжжя співпрацюватиме з «Лікарями світу»

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжжя співпрацюватиме з «Лікарями світу».

Зустрілися з представниками Асоціації «Лікарі світу», які працюють в Україні як філія підрозділу «Medicos del Mundo» («MdM Іспанія»).

Підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Асоціацією «Medicos del Mundo». У зустрічі взяли участь представники Асоціації «Medicos del Mundo» Рісто Харма, Рікардо Ангора, Піно Гонзалез.

Мета Меморандуму – взаємодія у рамках виконання програми «Надання гуманітарної допомоги на різних рівнях охорони здоров’я, а також населенню, що постраждало від військових дій в Україні».

Програма, зокрема, передбачає передачу медичним закладам на безоплатній основі медичного обладнання, витратних матеріалів та лікарських засобів.

Зазначимо, Асоціації «Лікарі світу» - всесвітня мережа, до складу якої входять 15 організацій. Вони реалізують 400 програм у 80 країнах світу.

Серед пріоритетних напрямків роботи – допомога вимушеним переселенцям, ліквідація наслідків надзвичайних і кризових ситуацій, зокрема забезпечення доступу до медичних послуг для вразливих груп населення.

Facebook https://www.facebook.com/anatoliikurtiev

Instagram http://instagram.com/anatolii_kurtiev

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в