Запоріжців закликають дотримуватися правил протипожежної безпеки

02.10.2023

Запоріжців закликають дотримуватися правил протипожежної безпеки

Окрім створення додаткових рятувальних станцій, ефективним є проведення рейдів та профілактична робота із поціновувачами дозвілля на природі, зазначають фахівці. За порушення пожежної безпеки громадянам загрожуватиме штраф від півтори до тридцяти тисяч гривень.

- При спалюванні трави на присадибних ділянках, покосах, виникає загроза перекидання вогню на інші ділянки. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків. Отже, одним з найдієвіших способів знизити кількість пожеж в екосистемах та на відкритій території, та зменшення збитків від них - це проведення екологічної освіти, - зазначив заступник начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Запорізькій області Дмитро Жолобов.

Інспектори патрульної поліції проводять активно профілактичні бесіди щодо недопущення подібних правопорушень та наголошують на відповідальності за такі діяння.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |