Запоріжці об'єднуються, готуючись до складної зими

28.11.2022

Запоріжці об'єднуються, готуючись до складної зими

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Зустрілися та поспілкувалися про співпрацю з керівницею Благодійного Фонду «Християнський центр реабілітації» Оленою Волковою. Фонд займається добрими справами ще з 2014 року та надає допомогу військовим і людям, що постраждали від війни.

До речі, з початку введення в Україні воєнного стану волонтери фонду розширили свою благодійну діяльність. Тепер вони також займаються доставкою гуманітарних вантажів і надають допомогу звільненим з полону військовим та цивільним людям.

Під час нашої зустрічі домовилися з пані Оленою про те, що приміщення Фонду буде використовуватися у якості міського пункту обігріву (які ми облаштовуємо на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, наприклад відключення у Запоріжжі централізованого опалення чи енергопостачання).

Дякую «Християнському центру реабілітації» за підтримку та співпрацю. Тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо пройти нелегку зиму.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |