Запоріжанка пожартувала про насильство з боку чоловіка і отримала штраф

18.11.2023

Запоріжанка пожартувала про насильство з боку чоловіка і отримала штраф

За невдалий жарт мешканка Запоріжжя сплатить 850 гривень.

Запорізькі патрульні днями отримали виклик про домашнє насильство. Коли правоохоронці прибули за вказаною адресою, виявилося, що жінка таким чином просто хотіла “пожартувати” над власним чоловіком, тому й викликала поліцію.

Мати жінки підтвердила, що конфліктів у сім’ї немає.

За завідомо неправдивий виклик патрульні винесли постанову за ст. 183 КпАП (Завідомо неправдивий виклик спецслужб). Сума штрафу, яку прийдеться сплатити жінці за невдалий жарт, складає 850 гривень…

Нагадаємо, у потязі «Запоріжжя-Ужгород» тепер функціонує вагон із жіночими купе. Можна придбати квитки.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |