
Як працюватиме транспорт 10 квітня09.04.2026 ![]() Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомляє, що 10 квітня у зв’язку з закриттям руху автобусів і тролейбусів через греблю ДніпроГЕС робота транспорту ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах запланована: Тролейбусні маршрути:
Роботу тролейбусних маршрутів № 1 та № 11 тимчасово призупинено. Трамваї на маршрутах:
Роботу трамвайного маршруту № 14 організовано сполученням «Автострада – Майдан Волі». У зв’язку з проведенням ремонтних робіт КП «Запоріжміськсвітло», 10 квітня з 10:30 до 13:30 по пр. Соборному, на ділянці від вул. Троїцької до майдану Університетського, та по вулицям Дніпровській та Поштовій у цей час відбудуться зміни у роботі тролейбусних маршрутів. Рух тролейбусних маршрутів №№3, 8, 14 у згаданий період буде організовано тролейбусами з автономним ходом згідно з затвердженими схемами руху, інші з кінцевих зупинок «пл. Запорізька» та «Набережна» до зупинки «Сєдова». Рух трамвайних маршрутів: - №№3, 16 – з кінцевих зупинок «Запоріжжя Ліве» та «Павло-Кічкас» до трамвайного депо. - №№ 10, 12 – за напрямком «М?ясокомбінат - Зелений Яр». - №№ 14, 15 – за напрямком «Автострада - Шевченківський житловий масив». Також у зв’язку з проведенням ремонтних робіт КП «ЕЛУАШ» по вул. Космічній, на ділянці від вул. Складської до вул. Чумаченка, 10 квітня з 9:00 до 19.00 буде організовано: - рух тролейбусного маршруту № 8 – одним тролейбусом з автономним ходом згідно з затвердженою схемою руху, інші за напрямком «пл. Запорізька – вул. Чумаченка». - №14 – двома тролейбусами з автономним ходом згідно з затвердженою схемою руху, інші за напрямком «Набережна – вул. Чумаченка». Автобуси на маршрутах:
З 1 квітня автобусний маршрут загального користування № 94 «Вул. Б. Завади - Сімферопольське шосе» подовжено від зупинки «Сімферопольське шосе» до торговельного центру «Епіцентр». Графіки руху трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутів опубліковані на сайті підприємства «Запоріжелектротранс» https://zet.zp.ua. Увага! У зв’язку з можливими відключеннями електропостачання мереж на маршрутах ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс» міського електротранспорту рух трамваїв та тролейбусів буде обмежено. У разі вимкнення електропостачання на мережах трамвайних маршрутів №3 та №16 буде організовано роботу автобусів підприємства за наступними маршрутами: 1. «Павло-Кічкас» - «вул. Діагональна» - «вул. Перемоги» - «вул. Сєдова». 2. «Комбінат «Запоріжсталь» - «Південне шосе» - «вул. Діагональна» - «вул. В’ячеслава Зайцева» - «проспект Соборний» - «вул. Якова Новицького» - «вул. Сєдова». При відключенні електропостачання на мережах трамвайних маршрутів №10, №12, №14, №15 рух автобусного маршруту № 56 здійснюється до зупинки «Майдан Волі». На автобусних маршрутах підприємства буде збільшено кількість рухомого складу. До уваги учасників дорожнього руху! 3 7 по 15 квітня з 08.00 до 15.00 служба шляху підприємства «Запоріжелектротранс» проводитиме ремонтні роботи верхнього покриття трамвайної колії на перехресті вулиць 8 Березня та Героїв 55-ї бригади без призупинення руху трамваїв. У випадку змін у роботі громадського транспорту інформація буде надана додатково. Источник: zp.gov.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Комментарии:
нет комментариев