«Водоканал» відновлює водогони

01.09.2025

«Водоканал» відновлює водогони

Протягом минулого тижня працівники КП «Водоканал» власними силами проводили ремонтно-відновлювальні роботи на магістральних мережах холодного водопостачання з метою усунення аварійних ситуацій у житлових будинках.

Було замінено 43,5 м трубопроводу холодного водопостачання в Вознесенівському, Комунарському, Заводському, Шевченківському, Хортицькому районах за такими адресами:

  • вулиці Кругова, 57а; Сергія Серікова, 13; Ірпінська, 55; Хортицьке шосе, 32; Незалежної України, 55а; Посадочна, 28; В’ячеслава Зайцева, 2.

Також було замінено 8 од. запірної арматури по вулицях Скіфській, 10; Леоніда Жаботинського, 2; В’ячеслава Зайцева, 2; Ірпінській, 55; Посадочній, 28.

Ремонт супроводжувався нетривалим перекриттям холодної води в будинках міста.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |