Вкрадене зерно з Бердянська прибуло в Туреччину

02.07.2022


			Вкрадене зерно з Бердянська прибуло в Туреччину

До порту Карасу увійшло судно Zhibek Zholy з окупованого Бердянська. На підставі листа Офісу генпрокурора звернулися до турецької сторони вжити невідкладних заходів. Про це у Facebook повідомляє посол України у Туреччині Василь Боднар.

«Є гарна комунікація та тісна співпраця з органами влади ТР. Переконаний, що прийняті рішення запобігають спробам порушення суверенітету України!» — йдеться у повідомленні.

Своєю чергою Reuters з посиланням на документ, з яким вдалося ознайомитись журналістам, повідомляє, що вантажне судно Zhibek Zholy йшло під російським прапором, воно вивезло з Бердянська 4500 тонн українського зерна.

Україна, за даними агентства, просить Туреччину затримати та заарештувати судно.

Нагадаємо, у 20-х числах червня у бердянському морському порту лунали вибухи.  Рашисти таким чином розміновували акваторію морського порту. Потім до морського торгівельного порту зайшло суховантажне судно аби вивезти залишки вкраденого зерна. У своїх телеграм-каналах рашисти вихваляються тим, що завантажили й вивезли «до дружніх країн» 7 тисяч тонн українського зерна. Загарбники ретельно приховують назву корабля. І навіть відключили трекінг. Проте вдалось визначити, що до порту Бердянська заходив «Жибек Жолу» (Zhibek Zholy). Також відомі імена зрадників, які допомагали військовим рф красти зерно й транспортувати його з бердянського порту.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в