Військові РФ не полишають спроб просунутися на Запоріжжі: яка ситуація на фронті

12.05.2026

Військові РФ не полишають спроб просунутися на Запоріжжі: яка ситуація на фронті

Впродовж 10 травня вздовж всієї лінії фронту сталося 180 бойових зіткнень.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Впродовж неділі російські військові три рази намагались просунутися у районах Щербаків та Степногірська на Оріхівському напрямку.

Крім того, вчора відбулось 18 атак окупантів на Гуляйпільському напрямку. Ворог атакував у районах населених пунктів Рибне, Чарівне, Гуляйполе, Нове Запоріжжя, Святопетрівка, Добропілля, Залізничне, Оленокостянтинівка та Гуляйпільське.

Раніше повідомлялося, що військові РФ активізували атаки на Запорізькому напрямку, але просунутися не змогли.

Росіяни вели наступ у районі Гуляйполя. Обстріли й атаки фіксували біля Оленокостянтинівки, Зеленого, Прилуків, Цвіткового, Святопетрівки, а також у напрямку Верхньої Терси. Бої тривали і поблизу Залізничного, Гіркого та Чарівного.

Також російські підрозділи атакували на Оріхівському напрямку – біля Малої Токмачки, Новоданилівки, Малих Щербаків, Степового, Щербаків і Степногірська. Просування не зафіксували.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |