В Запоріжжі у вересні відбудеться міжнародний IT-форум

11.07.2018

В Запоріжжі у вересні відбудеться міжнародний IT-форум

28 вересня у Запоріжжі відбудеться масштабний міжнародний IT-Форум. Його організатором виступить група компаній Global Genesis за підтримки Запорізької ОДА. Про це 10 липня на прес-конференції в облдержадміністрації заявив генеральний директор Global Genesis Артур Гарслян.

«Ми хочемо представити IT-Форум нового формату – міжнародного. На нашому форумі зберуться учасники з понад 12 країн світу. Цей захід буде нового масштабу. Він поєднає в собі представників IT-сфери, бізнесу та маркетингу», — зазначив Артур Гарслян

Організатори обіцяють на форумі три основних потоки: маркетинг, Development та блокчейн. Саме така тематика була обрана, оскільки згідно з дослідженнями проведеними організаторами, саме ці напрямки є найбільш оптимальними та придатними для розвитку у Запоріжжі.

Крім основних потоків, на форумі буде зорганізований бізнес-воркшоп, на якому запорізькі бізнесмени та підприємці зможуть поспілкуватися, поділитися досвідом та ідеями, а також перейняти досвід іноземних фахівців.

Артур Гарслян також анонсував іменитих спікерів, за його словами, деякі з них стояли біля витоків світової  IT-індустрії – зі списком учасників можна ознайомитися на сайті форуму.

Крім того, організатор зазначив, що набір у склад спікерів відкритий для усіх бажаючих – варто лише звернутися до менеджера по роботі зі спікерами та запропонувати свою програму.

Загалом, на думку організаторів, даний захід повинен покращити інвестиційну привабливість Запорізької області.

Важливість проведення заходів такого формату також відзначили і представники обласної влади. Як зазначив очільник запорізької ОДА Костянтин Бриль, раніше молоді фахівці скаржилися на відсутність майданчика, де можна було б збиратися та обмінюватися досвідом. Саме таким місцем повинен стати IT-Форум.

«Потрібен комунікатор між бізнесом та замовником, серед яких і великі промислові підприємства не тільки Запорізької області, а й усієї України. Власне, форум повинен стати майданчиком для комунікацій, завдяки якому молоді фахівці зможуть себе реалізувати», — зазначив очільник ЗОДА.

Крім бізнес спілкування, відвідувачі форуму зможуть відвідати ще декілька унікальних подій: виставка робототехніки від топових українських та міжнародних компаній та виставка Digital новинок.

Крім того, на форумі відбудеться кібер-спортивне змагання – турнір по CS:GO з призовим фондом у 50 тисяч гривень. Кожний бажаючий зможе зареєструвати команду та позмагатися за цей приз.

Також, за словами організаторів, на форумі будуть передбачені дитяча та фуд-зони.

Вартість квитка на форум становитиме 50 гривень, а для бажаючих відвідати лекції закордонних спікерів квиток вартуватиме 350 грн.

Придбати квиток, а також дізнатися найповнішу інформацію та деталі проведення форуму можна за посиланням тут.

Источник: akzent.zp.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |