В окупованому місті на Запоріжжі рашисти змушують людей отримувати паспорти…

24.06.2022

В тимчасово окупованому Мелітополі рашисти примушують місцевих мешканців оформлювати паспорти рф, загрожуючи їм звільненням. Наразі вони почали «обробляти» й пенсіонерів, передає «РІА Мелітополь».

Відзначається, що окупанти таким чином хочуть отримати особисті дані мешканців Мелітополя. Спеціально до дня росії вони влаштували показовий виступ на камеру – вручення російських паспортів для колаборантів та прихильників «русского мира».

Однак таких виявилось дуже мало, тому окупанти почали вже змушувати пенсіонерів отримувати паспорти рф. Кажуть, начебто без їхніх документів пенсіонери не зможуть отримати пенсії.

Також стало відомо, що рашисти змушують оформлювати російські паспорти й працівників комунальних підприємств. Якщо останні відмовляються, окупанти загрожують звільнити їх з роботи. Відповідною інформацією діляться в соцмережах мешканці Мелітополя.

Нагадаємо, раніше ми писали, що окупанти планують у вересні провести псевдореферендуми про утворення квазіреспублік на території тимчасово окупованих Херсонської та частини Запорізької областей. Детальніше про підготовку – ТУТ.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в