В окупованому місті на Запоріжжі продавці на ринку виставляють двовалютні…

26.06.2022


			В окупованому місті на Запоріжжі продавці на ринку виставляють двовалютні…

В тимчасово окупованому Мелітополі деякі продавці почали виставляти на ринку бівалютні цінники на продукти. Скільки тепер коштують сіль, цукор та крупи, дізнавались журналісти місцевого видання «РІА Мелітополь».

Повідомляється, що після того, як у Мелітополі зачинились всі українські супермаркети, рашисти відкрили замість них свої супермаркети торгової мережі «мера». Однак, за словами місцевих мешканців, продукти, які там продаються, мають низьку якість та високі ціни.

Тому зараз більша частина мелітопольців купують продукти у невеликих магазинах та на ринках. Асортимент товарів на цих точках кращий та ціни менші.

Варто відзначити, що деякі продавці почали виставляти на ринку двовалютні цінники. Нижче приводимо ціни на деякі продукти на Зразковому ринку, що розташований у нижній частині Мелітополя:

Нагадаємо, раніше ми писали, що наразі в Мелітополі можна заправити автомобіль і за гривні, і за рублі. Скільки коштує пальне на місцевих АЗС, можна дізнатись ТУТ.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в