В населених пунктах ТОТ Запорізької області патрулюватиме нове «ополчення»

11.06.2023

На частині тимчасово окупованих територій Запорізької області так званий губернатор від росії євген балицький почав збирати “народне ополчення”, яке за його словами, патрулюватиме населені пункти. 

Про це повідомив у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |