
В населених пунктах ТОТ Запорізької області патрулюватиме нове «ополчення»11.06.2023 На частині тимчасово окупованих територій Запорізької області так званий губернатор від росії євген балицький почав збирати “народне ополчення”, яке за його словами, патрулюватиме населені пункти. Про це повідомив у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров. Джерело: forpost.media |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів