УСПІХ ЗАПОРІЗЬКИХ СПОРТСМЕНІВ НА ХХ МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ШАШОК-100

У Вільнюсі (Литва) відбувся ХХ Молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100.

10.08.2018

УСПІХ ЗАПОРІЗЬКИХ СПОРТСМЕНІВ  НА ХХ  МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ШАШОК-100</h3>
        			<div class=

" />

З 1 по 7 серпня проходила класична програма, 8 серпня – швидкі шашки, 9 серпня – блискавична гра. У 5 вікових категоріях чемпіонату взяли участь понад 270 спортсменів (юнаки та дівчата) з 16-ти країн Європи. До складу молодіжної збірної України увійшли майстри спорту Меженін Денис, Бобков Єгор і Дмитренко Ганна, які представля-ють Запорізьку ДЮСШ № 8 і СК «Мотор Сич», є діючими чемпіонами та призе-рами чемпіонатів України, переможцями багатьох міжнародних змагань. У класичній програмі Денис Меженін виборов срібло в категорії юніорів (юнаки до 19 років), а в складі збірної України посів 3 командне місце. В швидкій грі Єгор Бобков став чемпіоном Європи в категорії молодь (юнаки до 26 років). Тренують спортсменів тренери-викладачі Компанієць О.Л. (ДЮСШ № 8), Курбатов В.Л. (ДЮСШ № 8), Кірзнер І.М. (ДЮСШ № 8 та СК «Мотор Сич»).

Источник: sport.zp.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.