У Запорізькій області росіяни несуть масштабні втрати

29.05.2023

У Запорізькій області росіяни несуть масштабні втрати

ЗСУ поступово витісняють росіян на окремих напрямках Запорізької області. Крім того, рашисти несуть втрати під час точкових влучань з боку українських військових.

Як розповів в ефірі телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров, окупанти зазнають втрат і використовують своїх солдат як «гарматне м’ясо».

«Ми бачимо після того, як постійно з’являються нові військові госпіталі в захоплених школах і дитячих садах на тимчасово окупованій території. Ми помітили, що вони два тижні тому перестали вивозити тіла, просто почали скидати їх з «Уралів» в братські могили. Саме так, пачками, гинуть їхні військові. Тенденція кількості уражених окупантів збільшується», — сказав Федоров.

Нагадаємо, українські партизани готують місто на Запоріжжі до звільнення від російських нацистів: мешканцям роздають листівки з рекомендаціями, як у Херсоні.

Так, нещодавно у тимчасово окупованому місті Мелітополь Запорізької області жителів почали попереджати про швидкий контрнаступ Збройних сил України. Тобто місто знову буде вільним, і окупанти бігтимуть далеко.

По всьому місту людям почали видавати листівки, в яких написано про те, що робити, якщо ЗСУ все ж таки почнуть звільняти місто. Таке вже відбувалося перед тим, як українські захисники повернули назад Херсон.

Тепер вони рекомендують мелітопольцям приготувати запаси води, їжі та ліків на один тиждень. Далі партизани радять знайти заздалегідь укриття і яскравою фарбою написати «люди» на будівлі та асфальті. Крім того, мешканцям радять зарядити усі свої пристрої, а також додаткові джерела живлення. Дотримуватись режиму світлового маркування, а під час бою і зовсім перебувати в укритті, поки військові ЗСУ не підійдуть і не звернуться до вас…

Нагадаємо, ворог продовжує обстрілювати населені пункти Запорізької області. Протягом минулої доби 21 населений пункт постраждав від ворожого вогню. Наразі зафіксовано 12 нових руйнувань цивільних об’єктів. Є постраждалі серед мирного населення.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |