
У Запорізькій міськраді хочуть змінити платформу для розміщення петицій30.05.2023 ![]() У Запорізькій міськраді обговорили можливість зміни платформи для розміщення електронних петицій. Про це повідомляється на офіційному сайті мерії. За словами посадовців, система авторизації є спрощеною та не відповідає вимогам законодавства. У такий спосіб вони нібито хочуть боротися з ботами, що підписують петиції. Джерело: panoptikon.org |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів