У Запорізькій міськраді хочуть змінити платформу для розміщення петицій

30.05.2023

У Запорізькій міськраді хочуть змінити платформу для розміщення петицій

У Запорізькій міськраді обговорили можливість зміни платформи для розміщення електронних петицій.

Про це повідомляється на офіційному сайті мерії.

За словами посадовців, система авторизації є спрощеною та не відповідає вимогам законодавства. У такий спосіб вони нібито хочуть боротися з ботами, що підписують петиції.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |