У Запорізькій міській раді привітали комунальників із професійним святом

17.03.2023

У Запорізькій міській раді привітали комунальників із професійним святом

Секретар міської ради Анатолій Куртєв:

- Вітаємо запорізьких комунальників із професійним святом, яке в Україні традиційно відзначається 19 березня.

Навіть у війну наше місто живе. А завдяки фахівцям комунальних служб воно не просто живе – воно ще й доглянуте та охайне, як людина, яка вміє тримати себе в руках навіть у суворих випробуваннях. А все тому, що які б тривоги не «трусили» наше прифронтове Запоріжжя за останній рік, а наші комунальники щодня ще до світанку вже на посту. А ще з самого початку війни вони, як справжні герої, брали участь у фортифікаційних укріпленнях міста та підступів до нього, постійно допомагають розбирати завали зруйнованих будинків, терміново ремонтують пошкоджені обстрілами комунікації, оперативно закривають винесені вибуховою хвилею вікна.

Величезна подяка комунальникам за працю. За тепло і затишок в оселях містян, за чистоту вулиць, дворів і парків, за відремонтовані дороги та тротуари. Міцного здоров’я, успіхів у дуже потрібній місту роботі, тепла у родинах. І обов?язково якнайскорішої Перемоги та миру!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в