У Запоріжжі зупинили військового з вибухівкою. ФОТО

05.03.2025

У Запоріжжі зупинили військового з вибухівкою. ФОТО

Під час огляду автомобіля серед особистих речей військовослужбовця представником військової служби правопорядку виявлено боєприпаси та вибухові предмети.

З отриманих пояснень встановлено, що він з дозволу командира підрозділу вирушив з тимчасової дислокації підрозділу в районі виконання бойових завдань до Запоріжжя з метою вирішення особистих питань.

При цьому інформацію про походження та приналежність боєприпасів, вибухових предметів, військовий надати не зміг, пояснюючи, що до цих речей не має відношення.

У військового знайшли вибухівку

Про ситуацію, що склалась, представник військової служби правопорядку повідомив слідчо-оперативну групу Національної поліції, яка вилучила зазначені предмети та направила їх для проведення експертизи.

Відносно військового слідчим поліції розглядається питання щодо внесення відомостей про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 263 КК України.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |