У Запоріжжі знайшли мертвим 20-річного хлопця

19.05.2024

У Запоріжжі знайшли мертвим 20-річного хлопця

У суботу, 18 травня, стало відомо, що тіло 20-річного жителя Запоріжжя було знайдено у річці Дніпро.  Про це повідомила користувачка Facebook Любовь Светлая. 

У минулу суботу, 11 травня, зник мешканець Запоріжжя – 20-річний Максим Юрченко, який мешкав у Південному мікрорайоні.

«Розшукується безвісно зниклий Юрченко Максим Валентинович, мешкає в Комунарському районі (Піски) по вул.Автозаводська, який 11.05.2024 року вийшов з дому та до теперішнього часу не повернувся», — йшлося у повідомленні тиждень тому.

Протягом тижня хлопця розшукували, для цього організовували пошуково-рятувальні операції вздовж берегової лінії Дніпра, але знайти його так і не вдавалося….

Нагадаємо, вчора у річці Мокра Московка неподалік автовокзалу виявили тіло 50-річного чоловіка без ознак життя.

Источник: forpost.media


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |