У Запоріжжі заборонено відпочивати на воді

14.06.2024

У Запоріжжі заборонено відпочивати на воді

Так, фахівці з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради зазначили, що відвідування місць масового відпочинку на водних об'єктах та виходи в акваторію річки Дніпро на маломірних суднах заборонено.

Пов’язано це з постійною загрозою ракетних обстрілів. Тож, аби не забували, профільні фахівці міськради приєднуються до щотижневих рейдів разом з рятувальниками, правоохоронцями й представниками районних адміністрацій. На Центральному пляжі вручили відпочивальникам інформаційні листівки з нагадуваннями про небезпеку.

- До місць масового відпочинку населення належать земельні ділянки з прилеглим водним простором, призначені для організованого відпочинку населення на прибережних захисних смугах, водних об’єктах або островах, та водні об’єкти, на яких розташовані засоби розваг і атракціони. Рішенням Ради оборони Запорізької області № 186 від 23 травня 2024 року заборонено відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах міста Запоріжжя. Також заборонені виходи в акваторію річки Дніпро на маломірних суднах – надувних, моторних, вітрильних човнах, байдарках каяках тощо, - зазначила головний спеціаліст сектору загальної організаційної кадрової роботи управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Марія Бокова.

Разом з тим фахівці системно проводять дослідження якості води та піску на пляжах міста.

Як зазначають у відокремленому підрозділі «Запорізький відділ ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», на початку червня було відібрано проби води та піску на узбережжі річки Дніпро. Зокрема на пляжах «Центральний», «Правобережний», по вул. Л. Шмідта, у зоні відпочинку Комунарського району і таке інше. За результатами досліджень у пробах річкової води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники зареєстровано перевищення нормативів. Тож, мешканців міста закликають бути особливо обережними. Не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |