У Запоріжжі відновила роботу міська Служба інспекторів з паркування

06.12.2022

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці! З початку введення в Україні воєнного стану у Запоріжжі була вимушено призупинена робота міської Служби інспекторів з паркування. Але при цьому потреба у додатковому забезпеченні безпеки дорожнього руху залишалася для нашого міста актуальною. Тому з 1 грудня запорізькі інспектори з паркування знову поновили свою роботу.

Вже майже тиждень вони щоденно стежать за порядком на міських вулицях та контролюють, щоб запорізькі водії дотримувалися правил дорожнього руху і не паркувалися з порушеннями.

Зараз у місті працює двоє інспекторів. Решта кадрового складу Служби захищають нашу країну на фронті. А хлопець і дівчина, що залишилися, продовжують виконувати свої професійні обов’язки та слідкують за безпекою усіх учасників дорожнього руху. А для того, щоб нашим інспекторам було комфортно у зимові холоди, ми забезпечили їх теплим тактичним одягом. До речі, це той самий одяг щодо закупівлі якого у мережі нещодавно ширилися чергові недолугі байки.

Але це ж таке - кожен займається тим, чим може. І поки хтось пише чергові брудні пости, наші інспектори з паркування демонструють свою ефективність у боротьбі з правопорушниками. Так за п’ять днів роботи вони винесли 65 повідомлень, 9 постанов та наклали штрафи по виданих повідомленнях на суму майже 43 тисячі гривень.

Дякую за роботу кожному, хто робить Запоріжжя безпечним та комфортним!

Зараз у кожного свій фронт, і разом ми обов?язково переможемо!

Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним силам України.

Тихої усім ночі.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в