У Запоріжжі привітали татусів

14.06.2024

У Запоріжжі привітали татусів

У третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

День батька – це особливе свято, яке не тільки підкреслює важливість татусів у родині, але й сприяє зміцненню сімейних цінностей та родинних зв’язків. З нагоди свята у «Незламному хабі» відбувся щорічний міський захід, на якому привітали мужніх та відповідальних чоловіків-татусів.

Урочистий захід об'єднав багатодітних батьків та чоловіків різних професій - військовослужбовців, поліцейських, рятувальників, медиків, вчителів, спортсменів, громадських діячів та працівників промислових підприємств. Кожен з цих чоловіків своєю працею та відданістю сім'ї робить неоціненний внесок у розвиток громади.

Запорізьких татусів привітав заступник директора департаменту спорту, сім’ї та молоді міськради, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Владислав Ковпак.

– Батько – це людина, яка підтримує впродовж всього життя. Він – приклад сили, мужності, витривалості, – зазначив Владислав Ковпак.

12-ти зразковим чоловікам-татусям вручили Почесні грамоти виконкому міської ради й цінні подарунки.

Серед нагороджених – батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу, який самостійно виховує сімох дітей, позбавлених батьківського піклування, Олексій Ісаєнков.

– Як батьки ми зобов’язані виховувати своїх дітей так, щоб вони вийшли з родини самостійними. Щоб вони могли самі приймати рішення, а також обходитися в житті без допомоги батьків, – сказав Олексій Ісаєнков.

Ще одним приємним подарунком для гостей свята стали виступи дитячих колективів.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |