У Запоріжжі привітали працівників телеканалу «МТМ»

16.11.2023

У Запоріжжі привітали працівників телеканалу «МТМ»

Вітаючи телевізійників, Олександр Власюк підкреслив, що їхня робота має величезне значення для міста і запоріжців, особливо під час війни. Вже другий рік команда телеканалу тримає свою інформаційну передовій. А також зазначив, що кожен журналіст, оператор, редактор, монтажер, студійник робить свій вклад в безперервний процес інформування запоріжців.

Телевізійникам він побажав невичерпної енергії, натхнення та багато вдячних глядачів.

З нагоди свята й за високий професіоналізм колектив телеканалу «МТМ» та його співробітників нагородили Почесними грамотами.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |