У Запоріжжі прибирають стихійні звалища

25.01.2023

У Запоріжжі прибирають стихійні звалища

Прибирання організувала голова квартального комітету №1 Світлана Мазурова. До нього долучилися найактивніші мешканці кварталу. Разом вони зібрали гілля та листя у купи. Щоб вивезти близько 20 куп гілля, знадобилося два самоскиди. Для виконання цієї роботи райадміністрація по Олександрівському району залучила підрядну організацію.

- Договір з підрядником підписано, тендер проведено. Згідно договору на весь період 2023 року передбачено понад 2 млн грн. У понеділок підрядник працював в Олександрівському районі. Вивіз стихійні звалища, де були скупчення біля контейнерів та в інших місцях. Сміття прибрали по вулицям Тургенєва, Гоголя, Жуковського і Шевченка, - зазначив голова Олександрівської райадміністрації Валерій Мостовий.

Найближчим часом в Олександрівському районі планують прибрати стихійні звалища по вулицям Першотравневій, Гоголя, Костянтина Великого та Святого Миколая.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в